TRAVEL+ DREAM - ВАШ ІДЕАЛЬНИЙ ВІДПОЧИНОК.

Ви бажаєте провести незабутній відпочинок або побувати в екзотичній країні?

Вам важливо отримати самі “соковиті” пропозиції за чесними цінами?

Ви бажаєте отримати максимальну кількість можливостей від відпочинку?

Ми зробимо все, щоб Ви отримали справжню насолоду від своєї поїздки!

7 причин звернутися в TRAVEL+ DREAM:

1) Експертність і досвід.

Ось уже понад 19 років ми організуємо для наших клієнтів відпочинок в будь-якій точці світу, враховуючи індивідуальні бажання.

 2) Вибір

Ми пропонуємо великий вибір варіантів, підбираючи їх під Ваші цілі і бюджет. Будь-яка країна, місто або місце на Землі доступні нашим клієнтам.

3) Надійність

У нас є ліцензія туристичного оператора, що дозволяє підбирати для Вас найзручніші варіанти перельоту, розміщення, харчування.

4) VIP обслуговування.

Бажаєте отримати особливі варіанти відпочинку або організувати нестандартний тур з найвищим рівнем обслуговування? Ми готові це зробити саме так, як Вам цього хочеться. Ми можемо організувати для Вас нестандартні послуги та вирішити будь-які завдання на відпочинку. Бажаєте скуштувати круасанів з пекарні під Парижем в Ніцці? Не проблема, ми знайдемо того, хто привезе їх точно до Вашого сніданку.

5) Чесні ціни.

Наше завдання – організувати для Вас найкращий відпочинок в житті, тому ми враховуємо Ваші можливості. Наші ціни ринкові, а варіанти “гарячі”.

 6) Акції / знижки.

Ми завжди в курсі всіх найцікавіших акцій / знижок / заходів та з задоволенням пропонуємо їх нашим клієнтам.

7) Зручність.

У Вас немає часу на пошук туру або не можете визначитися, куди поїхати? Ми з радістю підберемо для Вас найцікавіші пропозиції, які підходять під Ваші критерії, чесно розповімо про кожен із варіантів і акцентуємо Вашу увагу на особливостях.

 

Яка б країна Вас не манила. Де б Ви не хотіли побувати. Щоб Ви не хотіли побачити на нашій планеті. TRAVEL+ DREAM допоможе Вам у цьому. За 19 років роботи ми впевнені в тому, що

НЕМАЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО. КОРДОНИ ТІЛЬКИ У ВАШІЙ УЯВІ!

Надішліть запит

Наші менеджери допоможуть підібрати тур!

Наші сертифікати

За результатами роботи останнiх 6 рокiв (з 2014 та 2019 рiк), наша компанiя отримала почесне звання "Лiдер року", а Генеральний директор - почесне звання "Керiвник року" в нашiй сферi дiяльностi вiдповiдно до Нацiонального Бiзнес Рейтингу пiдприємств Украiни.

Наша команда

Завжди допоможемо організувати відпустку

Олена

Ірина

Вугар

Дарія

Поліна

Михайло

Яна

Вікторія

Лілія

Денис

Анна